Korejská kosmetika / recenze PEPTIDOVÉ SÉRUM

Peptidy v korejské péči o pleť

Není nic vzrušujícího, než vyzkoušet nejnovější trendy v ingrediencích a inovacích v péči o pleť.

Jak však oddělit zrno od plev?

Pokud máte citlivou pokožku, je ještě důležitější prozkoumat složení a recenze produktů a nespoléhat se jen na marketing. Zjistěte co skutečně funguje.

Dnes se podíváme na jednu složku, která si zaslouží pochvalu – peptidy!

Co jsou to peptidy?

Tyto základní látky péče o pleť jsou přirozeně se opakující aminokyseliny s krátkým řetězcem, které jsou stavebními kameny pro bílkoviny v našem těle, které mají přímý vliv na vaši pokožku. Představte si proteiny jako kolagen a elastin.

Každý máme v sobě peptidy a právě ty udržují naši pokožku pevnou a plnou pružnosti. Peptidy také vysílají biologické signály do zbytku našeho těla, aby v případě potřeby podpořily produkci kolagenu.

Lebody Peptidové sérum s dvojitým efektem

#1 regenerační a #2 zlepšení elasticity pro všechny typy pleti s aplikátorem.

Prémiová korejská kosmetika s bohatými a patentovanými přírodními složkami. Objem 30 ml.

Peptidové sérum zaměřené na zlepšení elasticity pleti, zpevnění pokožky, odstranění akné a proti vráskám v „T“ zóně.

Hlavní složky peptidového séra

Palmitoyl peptid 8

Dobíjení energie pokožce

 • Naplňte svou pokožku peptidy, které probudí vitalitu pokožky.

Zářivá pleť

 • Posilovač, který dělá matnou pleť průhlednou a zářivou.

Elasticita pleti

 • Vysoce koncentrované přírodní složky činí pokožku elastickou.

Aminokyselinový komplex

 • Jedná se o patentovanou složku (Patent č. 0490212) sestávající ze 17 druhů aminokyselin, tedy podobného podílu aminokyselin jako se nachází ve stratum corneum (vrstva pokožky, která ochraňuje před infekcemi, dehydratací, chemikáliemi či mechanickým stresem), dodává živiny kožním buňkám a aktivuje fibroblasty, aby hrály důležitou roli při udržování vlhkosti

Dipotassium Glycyrrhizinate (Glycyrrhizinát draselný)

 • Jedná se o rostlinnou účinnou látku extrahovanou z kořene lékořice.
 • Pomáhá obnovit poškozenou pokožku, kontrolovat kožní maz, vyrovnávat vlhkost a mastnotu a chrání pokožku před škodlivým kyslíkem.
 • Snižuje odlupování a obnovuje pružnost pokožky.
 • Zmírňuje zarudnutí a vyhlazuje jizvy.

Witch Hazel (Vilín)

 • Domorodí Američané ho nazývají se říká ‚magická květina‘. Pomáhá zklidňovat a chránit pokožku citlivou na vnější prostředí, hydratuje a zlepšuje pružnost pokožky.

Extrakt z granátového jablka

 • Pomáhá měnit citlivou a jemnou pokožku na zdravou a elastickou pleť tím, že dodává pokožce osvěžení a napětí prostřednictvím jejího vypnutí.

Aplikátor pro hygienické a přesné dávkování séra

 • Každé balení séra Lebody obsahuje praktický aplikátor. Ten má tvar stříkačky bez jehly a k tomu navíc zátku.
 • Aplikátor má stupnici, podle které si přesně odměříte dávku séra.

Výhody použití aplikátoru ve tvaru injekční stříkačky bez jehly

 1. Zabraňuje vnikání prachu a znečišťujících látek dovnitř séra
 2. Čisté a hygienické používání
 3. Přesné dávkování

Jak používat sérum s aplikátorem?

Před prvním použitím odstraňte ochranný kryt ampule. Sejměte krytku z aplikátoru a vložte aplikátor do ampule. Ampuli otočte dnem vzhůru a natáhněte požadované množství séra do aplikátoru.

Vytáhněte aplikátor a můžete použít na pleť. Po použití sérum utěsněte silikonovou zátkou a uložte spolu s aplikátorem do krabičky.

SÉRUM NA MÍRU, ANEB 5 DRUHŮ SÉR, KAŽDÉ NA JINÝ PROBLÉM S PLETÍ

 S jakým problémem vaší pleti se potřebujete poprat nebo mu předejít? Podle odpovědi vybírejte složení produktu, kterým bývá v tomto kroku nejčastěji sérum. Nezapomeňte, séra patří na váš seznam korejské kosmetiky na léto.

Lebody Lab Sérum řada obsahuje celkem 5 druhů sér, každé s obsahem 30 ml, je rozdělená podle požadovaného účinku.

1. Idebenone sérum – odstraňuje tmavé skvrny a sjednocuje tón pleti. Rozjasnění pokožky potlačením produkce melaninu z matné pleti. Hydratační účinek, který pomáhá odstraňovat jemné vrásky na koutcích očí a úst. Víc informací o Lebody Idebenone sérum zde.

2. Hyaluronic sérum – na suchou a citlivou pokožku. Intenzivní hydratační (zvlhčující bomba, 1 000× vyšší obsah vody) a omlazující účinek. Víc informací o Lebody Hyaluronic sérum zde.

3. BTX Collagen sérum – proti vráskám a stárnutí pokožky. Vyhlazuje a vyživuje unavenou pokožku. Víc informací o Lebody BTX Collagen sérum zde.

4. Peptide sérum – na zlepšení elasticity pokožky, odstranění akné a proti vráskám v „“T““ zóně. Víc informací o Lebody Peptide sérum zde.

5. 24K Gold sérum – na omlazení a zvýšení vitality pleti, zjemňuje póry. Odstraňuje váčky pod očima a pečuje o oční okolí. Víc informací o Lebody 24K Gold sérum zde.

O značce Lebody

Korejská kosmetika Lebody je průkopníkem kosmetického průmyslu budoucnosti, zaměřuje se hlavně na Anti-age oblast. Lebody se zabývá krásou lidského zdraví, lékařskými pokroky a programy výzkumu buněk, které spojuje a rozvíjí. Vytváří tak originální a komplexní řešení pro krásu (Total Beauty Solution).

Po velkém prodejním úspěchu v Asii a Americe je Lebody konečně dostupné i pro české zákazníky.

Vaše komfortní domácí kosmetické studio, které šetří čas

Lebody má skvělé produkty, které jsou vhodným doplňkem k odbornému ošetření v  kosmetickém salonu. Lebody kosmetiku a přístroje stačí používat několik minut denně, třeba při sledování oblíbeného seriálu anebo během přestávky v práci.

Perfektní kombinace kosmetiky s přístroji, která má rychlé výsledky

Každé 3 měsíce se v těle obnoví přibližně 90% buněk bez ohledu na věk. Nikdy není pozdě na změnu v péči o váš obličej a tělo. Každý může dosáhnout viditelného zlepšení.

Více informací o produktech na www.lebody.cz

Přejít nahoru