Příprava obličeje na léto: Korejské kosmetické tipy

Nebojte se, v našem článku se nebudeme věnovat opalovacím krémům, toto téma je příliš rozšířené a mnohdy povrchní. Chtěli bychom se zaměřit na profesionální doporučení přípravy pokožky obličeje na letní dny. Dát vám tipy na to, jak si můžete vytvořit a doplnit zásoby minerálů a vitaminů na léto a to vše za použití korejských kosmetických přípravků a přístrojů. Třeba bude korejská kosmetika na léto vyhovovat i vám…

V čem je rozdíl mezi KOREJSKOU a evropskou PÉČÍ o pleť?

Korejská kosmetika je průkopníkem kosmetického průmyslu budoucnosti, zaměřuje se hlavně na Anti-age oblast. Korejská kosmetika používá vysoce kvalitní zdroje a složení kosmetický výrobků je unikátní. Korejské přípravky na ošetření pleti často používají složky, které nejsou vůbec obsaženy v moderní evropské kosmetice. Kosmetické přípravky původem z Koreji používají díky vyspělému výzkumu a vývoji asijských kosmetických firem také mnoho patentů a přírodních složek. Například značka Lebody se zabývá krásou lidského zdraví, lékařskými pokroky a programy výzkumu buněk, které spojuje a rozvíjí. Vytváří tak originální a komplexní řešení pro krásu, které pojmenovává jako Total Beauty Solution.

Každodenní péče o PLEŤ, můžete si ji dovolit?

Ve spojitosti s létem a potřebnou hydratací obličeje vás napadne zřejmě kyselina hyaluronová. Určitě je to správně, ale každá pleť má i svá další specifika. Kromě přísunu kvalitní hydratace potřebuje pomoct i v boji proti dalším potížím jako jsou například matná pleť či tmavé skvrny na pleti, citlivá a popraskaná pokožka, snížená elasticita nebo vrásky, a nemůžeme zapomenout ani na akné. Poškození způsobené UV zářením hrozí po celý rok. Tyto neduhy se díky zvýšenému namáhání pleti v letních měsících vlivem vysokého slunečního záření mohou zhoršovat.

Niacinamid (nikotinamid, jedna z forem vitaminu B3) představuje jednu z nejlepších složek v boji proti hyperpigmentaci a nerovnoměrnému tónu pleti. Niacinamid rozjasňuje pokožku, zlepšuje její pružnost a pomáhá zadržovat vodu. Je proto také součástí mnoha přípravků proti stárnutí. Korejská kosmetika na léto velmi často obsahuje ve složení kosmetických produktů Niacinamid.

Vitamín C jako nezbytná složka pro letní ošetření pleti?

Vitamin C je důležitý antioxidant, který pokožku chrání před volnými radikály. Důležité je před létem doplnit vitamin C. Dokáže podporovat tvorbu kolagenu a elastinu v kůži. Dostatek kolagenu je klíčem k vypnuté pleti bez vrásek! Zaměřte se při svém výběru na kvalitní kosmetické produkty s vitamínem C v jeho čisté podobě. Stabilizace vitaminu C v kosmetických přípravcích je i v dnešní moderní době obtížný proces. Jen špičkové produkty obsahují čistý vitamin C.

Vitamín C do pokožky tváře společně s dalšími hodnotnými minerály dostaneme velmi příjemnou cestou díky plátýnkovým vlhčeným maskám na obličej. Masky obsahují velmi přesně a pečlivě sestavené receptury, které jsou formou roztoku uloženy v neprodyšném obalu. Jejich výhodou pak je, že se dají velmi snadno a rychle použít jak doma, tak třeba na cestách. Korejské masky na obličej se skládají z více částí. Sáčky obsahují kromě vlhčené masky i další kapsy, ve kterých jsou ukryty séra. Značka Lebody má například masku s 10% vitaminem C v tzv. ampuli, což je sáček o obsahu 3 ml séra. Tato ampule s vitaminem C a dalšími přírodními složkami se aplikuje na obličej v první fázi, ještě před aplikací vlhčené plátýnkové masky. Jiný produkt má dokonce 3 krokový postup v ošetření pleti, kromě popsaných dvou fází ještě navíc kapsu s dalším sérem, které se aplikuje na závěr ošetření, po sundání plátýnkové masky.

Chcete se dozvědět další informace o používání vitaminu C na pleť? Doporučujeme článek z průvodce časopisu Vogue, ve kterém se dozvíte rady a doporučení o správném výběru produktů obsahujících vitamin C. Odkaz na článek je zde.

Výhodný produktový balíček na léto

Jaké kosmetické masky na obličej s vitaminem C, Niacinamidem a kyselinou Hyaluronovou doporučujeme?

Maska Veclat Ou 3 Step – vyživuje pokožku obličeje pomocí vitaminu C + minerálního posilovače + komplexu silanolu prostřednictvím 3 krokového procesu. Prodává se v balení po 4 kusech. Víc informací o masce Veclat Ou 3 Step zde.

Maska Veclat Ou 2 Step – vyživuje pokožku obličeje pomocí vitaminu C + minerálního posilovače + komplexu silanolu prostřednictvím 2 krokového procesu. Prodává se v balení po 7 kusech. Víc informací o masce Veclat Ou 2 Step zde.

Sérum na míru, aneb 5 druhů sér, každé na jiný problém s pletí

 S jakým problémem vaší pleti se potřebujete poprat nebo mu předejít? Podle odpovědi vybírejte složení produktu, kterým bývá v tomto kroku nejčastěji sérum. Nezapomeňte, séra patří na váš seznam korejské kosmetiky na léto.

Lebody Lab Sérum řada obsahuje celkem 5 druhů sér, každé s obsahem 30 ml, je rozdělená podle požadovaného účinku.

1. Idebenone sérum – odstraňuje tmavé skvrny a sjednocuje tón pleti. Rozjasnění pokožky potlačením produkce melaninu z matné pleti. Hydratační účinek, který pomáhá odstraňovat jemné vrásky na koutcích očí a úst. Víc informací o Lebody Idebenone sérum zde.

2. Hyaluronic sérum – na suchou a citlivou pokožku. Intenzivní hydratační (zvlhčující bomba, 1 000× vyšší obsah vody) a omlazující účinek. Víc informací o Lebody Hyaluronic sérum zde.

3. BTX Collagen sérum – proti vráskám a stárnutí pokožky. Vyhlazuje a vyživuje unavenou pokožku. Víc informací o Lebody BTX Collagen sérum zde.

4. Peptide sérum – na zlepšení elasticity pokožky, odstranění akné a proti vráskám v „“T““ zóně. Víc informací o Lebody Peptide sérum zde.

5. 24K Gold sérum – na omlazení a zvýšení vitality pleti, zjemňuje póry. Odstraňuje váčky pod očima a pečuje o oční okolí. Víc informací o Lebody 24K Gold sérum zde.

 sérum zde.

LEBODY LAB SERUM
5 druhů sér, každé na jiný problém s pletí

Aplikátor pro hygienické a přesné dávkování séra

  • Každé balení séra Lebody obsahuje praktický aplikátor. Ten má tvar stříkačky bez jehly a k tomu navíc zátku.
  • Aplikátor má stupnici, podle které si přesně odměříte dávku séra.

Výhody použití aplikátoru ve tvaru injekční stříkačky bez jehly

  1. Zabraňuje vnikání prachu a znečišťujících látek dovnitř séra
  2. Čisté a hygienické používání
  3. Přesné dávkování

Jak používat sérum s aplikátorem?

Před prvním použitím odstraňte ochranný kryt ampule. Sejměte krytku z aplikátoru a vložte aplikátor do ampule. Ampuli otočte dnem vzhůru a natáhněte požadované množství séra do aplikátoru.

Vytáhněte aplikátor a můžete použít na pleť. Po použití sérum utěsněte silikonovou zátkou a uložte spolu s aplikátorem do krabičky.

Podívejte se na krátké video, které ukazuje jak jednoduché je použití aplikátoru u Lebody sér.

Ukázka jednoduchého použití aplikátoru u Lebody sér

Výhodný akční set pro Přípravu obličje na léto

Výhodný akční set obsahuje 3 pečlivě vybrané produkty

1. Maska Veclat Ou 2 Step

Vyživuje sluncem vysílenou pokožku obličeje pomocí vitaminu C + minerálního posilovače + komplexu silanolu prostřednictvím 2 krokového procesu. V balení 7 kusů masek o velkém objemu 30 ml + 3 ml vitamínová ampule.

2. Lebody Peptide sérum

Po náročem letním dni na zlepšení elasticity pokožky, odstranění akné a proti vráskám. Ampule 30 ml s aplikátorem.

3. Lebody Hyaluronic sérum

Intenzivní hydratační účinek na namáhanou pleť (zvlhčující bomba, 1 000 x vyšší obsah vody) a omlazující účinek. Ampule 30 ml s aplikátorem.

Přejít nahoru