SCATTER – novinka na EU trhu pro modelování vlasů

Žhavá novinka z Koreji. Má ambici zcela změnit aktuálně používané metody v maskování následků alopecie u žen a pleši u mužů.

Na rozdíl od SMP (Scalp micropigmentation) neboli tetování vlasů jde o zcela bezbolestnou a neinvazivní metodu s permanentním účinkem pro široké použití.

inovativní kosmetický přístroj na řešení problémů s vypadáváním vlasů.

Instruktážní video.

SCATTER instruktážní video

Novinka na EU trhu zaměřená na vypadávání vlasů u žen i mužů. Permanentní bezbolestné kosmetické ošetření. Korejská kosmetická technologie. Více barev inkoustu, pro přizpůsobení barvě vlasů. Okamžitý výsledek. Permanentní řešení na 3 až 4 roky.

Přístroj je schválený pro EU trh.

Hledáme distributory a kosmetické vzdělávací instituty

Pro přístroj SCATTER hledáme zájemce o spolupráci na vzdělávání z řad kosmetických vzdělávacích institutů. S vybranými instituty budeme plánovat a zajišťovat školení pro kosmetické specialisty, kteří budou používat tuto novinku.

Otevíráme rovněž registraci zájemců ze stran kosmetiček, kosmetických studií, klinik, wellness provozů, a dalších kteří mají zájem o podrobnější seznámení a o budoucí provozování služby s přístrojem SCATTER.

Výhradní distributor pro ČR je www.lebody.cz

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktů zde.

Navštivte nás osobně na kosmetickém veletrhu BEAUTY FORUM Praha ve dnech 12.-13.11.2022. Naše expozice, značky LEBODY, bude v Hale B.

Přejít nahoru