Velkoobchod

Spojte se s budoucností

Pro dlouhodobou spolupráci prodeje kosmetických přístrojů LeBody a prodej kosmetiky LeBody hledáme kosmetické salony, maséry, distributory kosmetiky, e-shopy, provozovatele wellness, zdravotnická zařízení. 

Požádejte si o ceník pro distributory!
OPERA LEBODY

Cenově výhodné produkty

Distributoři mohou objednávat cenově výhodné produkty již od 1 kusu. Kromě zaručené marže z prodeje další množstevní slevy a akční balíčky pro distributory.

Vysoké marže z prodeje

Dohlížíme na dodržování doporučené ceny pro koncové zákazníky. Ceníky jsou zárukou vysokých marží u všech našich velkoobchodních partnerů a distributorů.

Krátké dodací termíny

Držíme sklad nejprodávanějších produktů, proto naši distributoři mohou počítat s krátkými termíny naskladnění zboží.

Produktové školení

Pro distributory máme 24/7 telefonickou podporu, organizujeme tématická online školení a rovněž ad hoc tréning.

Inovativní marketing

Z prodeje alokujeme rozpočty na marketing a podporu značky. Produkty LeBody jsou celosvětově spontánně podporované influencery na sociálních sítích. Distributory podporujeme dodáním kvalitních foto, video podkladů.

O značce LeBody

LeBody se zabývá krásou lidského zdraví, lékařskými pokroky a programy výzkumu buněk, které spojuje a rozvíjí. Vytváří tak originální a komplexní řešení pro krásu (Total Beauty Solution). Od založení značky LeBody v roce 1999 byla inovativní technologie této korejské značky velmi rychle přijata v tuzemsku i zahraničí s ohledem na vysokou kvalitu a zcela nové přístupy v péči o tělo. Výrobky LeBody jsou exportovány do celého světa, jako je Amerika, Evropa, Střední východ a Oceánie, aby se v těchto regionech stala průkopníkem kosmetického průmyslu budoucnosti. Kromě toho vynakládá veškeré úsilí k uspokojení potřeb zákazníků okamžitou reakcí na nejnovější technologie na kosmetickém a lékařském trhu. LeBody má vlastní výzkumná a vývojová pracoviště, která se zaměřují na vývoji inovativních a kreativních produktů.

"My v LeBody uděláme pro vaši krásu to nejlepší do budoucna"

FORMULÁŘ PRO ZÁJEMCE O VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI

Přejít nahoru